Budeme se účastnit veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX, který se koná ve dnech 26.-29.2.2020 na výstavišti v Brně.

 

Na tomto veletrhu chceme představit mimo jiné i novinky v sortimentu elektricky výškově stavitelných stolů MOTION ERGO, které jako jedni z mála v České republice kompletně vyrábíme. Vývojem stolů s výškovou stavitelností se věnujeme již desátým rokem. Spolupracujeme s MUDR. Richardem Smíškem, předním odborníkem v ČR na léčbu a prevenci vzniku bolestí zad, autorem originální SM metody spirální stabilizace páteře.

Se zdravým pracovním prostředím souvisí také akustika. V této oblasti představíme také novinky z vlastní výroby, jako jsou například modulární systémy čalouněných boxů pro dělení prostoru, stolové paravány, dělící příčky a další.

V sortimentu kancelářských židlí představíme mimo stávající nabídku i novou značku LÖFFLER. Jedná se o německého výrobce zdravotních kancelářských židlí. Ty jsou osazeny mechanikou s patentovanou technologií ERGO TOP, což je flexibilní výkyvný sedák, který podporuje aktivní sezení  - simulující sezení na gymnastickém míči. Jeho základní vlastností je aktivování zádových, břišních svalů a svalů kolem páteře. Při sezení dochází k přizpůsobování polohy sedáku a tím k zajištění správného sezení. Jedná se o komplexní řešení pro prevenci a odstraňování bolesti zad. Na židle poskytujeme ojedinělou záruku v délce až 30 let.

Poměrně dynamicky se nám rozrůstá i sortiment doplňků ke stolům. Představíme tak nové svislé i vodorovné kabelové organizéry, otočné tužkovníky a další doplňky. Vše bude ke zhlédnutí a vyzkoušení na našem stánku.

Na veletrhu MOBITEX nás najdete v pavilonu F, stánek č. 007

Těšíme se na Vaši návštěvu.